STUDIJAS FOTOGRĀFI

"Katrs var nospiest fotoaparāta pogu. Bet tikai fotogrāfs māk izveidot stāstu "

 

Mūsu dzīves ir piepildītas ar skaistiem un atmiņu vērtiem brīžiem. Un reizēm tik ļoti gribam, lai šie brīži paliktu ne tikai mūsu atmiņās, bet tiktu saglabāti arī fotogrāfijās, kas ļautu atkal un atkal atgriezties notikuma burvībā. Un šo iecerēto var palīdzēt realizēt profesionāls fotogrāfs, cilvēks, kurš varēs izdarīt visu nepieciešamo, lai Jūs saņemtu labas, spilgtas un krāsainas fotogrāfijas.

 

STAR STUDIO vada un tajā strādā divi kolēģi, Kaspars un Sergejs, profesionāli fotogrāfi ar daudzu gadu pieredzi dažādu žanru fotosesijās. Jebkurš no viņiem prasmīgi un kvalitatīvi veiks Jums fotosesiju, protams, kā katram meistaram, arī viņiem ir savs rokraksts un darba stils, kas ļauj rezultātā iegūt unikālas fotogrāfijas. Šeit Jūs varat aplūkot īsu aprakstu par katru no studijas fotogrāfiem, aplūkot īsu portfolio un doties uz viņu mājaslapu, aplūkot info un veikt fotosesijas rezervāciju.

Fotogrāfs Kaspars Suškevičs ar vairāk kā 15 gadu fotogrāfa darba pieredzi piedāvā plašu fotopakalpojumu sfēru, viņa galvenie darbības žanri ir ģimenes fotosesijas, erotikas un kailfoto sesijas, punča jeb bērniņas gaidīšanas fotosesijas, pāru Lovestory fotosesijas, individuālu un grupu portretu fotosesijas. Kā īpašu žanru var izdalīt kāzu fotogrāfa pakalpojumus ar vairāk kā 150 kāzu pieredzi un Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācijas biedra statusu vairāku gadu garumā.

Kaspars ir komunikabls, spēj atrast kopīgu valodu gan ar pašiem mazākajiem modeļiem, gan arī ar satrauktu līgavu kāzu dienā. Kaspara dzimtā valoda ir latviešu, viņš tekoši runā krievu un angļu valodās, kā arī smaidu un žestu valodās. 

Visbiežāk Kaspars fotografē savā fotostudijā STAR STUDIO, bet var doties fotografēt jebkurā pieejamā citā fotostudijā.

Būdams fotogrāfs ar lielu darba pieredzi, Kaspars vienmēr var piedāvāt dažādas kreatīvas idejas. Lai gan Kasparam nav ierobežojumu veikt pasūtījumu standartizēti, viņš cenšas katrā fotosesijā radīt unikalitāti.

Kaspars ir plaša spektra fotogrāfs - strādā kā studijā, tā brīvā dabā, kā mierīgā un radošā atmosfērā dažādās fotosesijās, tā arī notikumu un stresa atmosfērā sporta fotoreportāžās, kā arī veic  reklāmas  fotosesijas uzņēmumu komercpasūtījumiem.

 

Lai apskatītu STAR STUDIO fotogrāfa Kaspars Suškevičs portfolio, cenas un veiktu fotosesijas pierakstu , lūdzu apskatiet viņa majaslapu - www.kasparss.lv

 

Sergejs Ferdinandovičs

Fotogrāfs Sergejs Ferdinandovičs, profesionāls fotogrāfs, vairāk kā 15 gadu pieredze, galvenie darbības žanri ir nude kailfoto sesijas, reklāmas fotosesijas, glamour fotosesijas, portretu un ģimenes fotosesijas. 

Sergejs spēj atrast kopīgu valodu ar dažādiem klientiem, iesaka pieredzē balstītas idejas. Sergeja dzimtā valoda ir krievu, viņš pārvalda arī latviešu un vācu valodu.

Fotografējot cilvēkus, Sergejs koncentrējas uz uz emocijām un noskaņojumu. Uzņem gan iestudētas, gan reportāžas fotogrāfijas. Galerijās ar Sergeja fotogrāfijām ir ļoti maz profesionālu modeļu, tur ir vienkārši cilvēki.

Īpaši ziņkārīgos Sergejs vēlas informēt, ka fotografē ar Canon ;-)

Lai apskatītu STAR STUDIO fotogrāfa Sergeja Ferdinandoviča portfolio un veiktu pierakstu, lūdzu apskatiet viņa mājaslapu - www.ferdinand-studio.jimdofree.com

← Studijas dekorācijas
studijas īres cenas →