FOTOSTUDIJAS DEKORĀCIJAS

STAR STUDIO ir izveidota par profesionālu un kvalitatīvu fotostudiju - 300 m2 plašas telpas, 7m augsti griesti, 4 lieli dienasgaismas logi, divas plašas studijas - cikloramas un interjera studiju telpas, profesionāla studijas gaismu tehnika un dažādi aksesuāri. Arī jums ir iespējas strādāt STAR STUDIO, īrējot to Jūsu vajadzībām.

STAR STUDIO ir baltā ciklorama (5m plata, 3 m augsta, 5 m gara), 6 m gara dekoratīva interjera siena, 3m gara un 3m augsta country stila guļbaļķu fotozona, industriāla stila fotozona uc. Fotostudijā pieejami dažādu krāsu papīra foni 2,7 m platumā.

Fotostudijas tehniskais aprīkojums apmierinās prasīgu profesionāli - jaudīga gaismas tehnika ar aksesuāriem, ērta griestu statīvu sliežu sistēma, elektroniski maināmi papīra foni, daudz rekvizītu.

4 lielie logi (2x3m) ar siltā spektra dienas gaismu dod plašas iespējas arī tiem, kuriem patīk strādāt dabīgās gaismas studijā. Fotostudijā ir profesionāls priekšmetu fotogrāfiju galds un priekšmetu fotografēšanas gaismas telts.

STAR STUDIO telpas var izmantot ne tikai fotografēšanai vai filmēšanai, tajās var rīkot arī seminārus, meistarklases un citas radošas nodarbības.

Interjera studija

Cikloramas studija

← fotostudijas īres cenas
fotostudijas lietošanas noteikumi →